USPOREDBA NAŠIH PROIZVODA

POGLEDAJTE KOJI JE PANADOL PROIZVOD PRIKLADAN ZA VAS I VAŠU OBITELJ

SVI PROIZVODI

PROIZVODI

NAZIV PROIZVODA

VRSTA BOLI

OBLIK

DOB

KORISTI

panadol-optizorb

Panadol® Optizorb

Uklonite

Glavobolje, Bol u leđima, Zubobolja, 
Gripa i prehlada, 
Dismenoreja



Tablete

6+ 
godina

Sadrži sustav raspadljivosti koji ubrzava otpuštanje djelatne tvari u usporedbi sa standardnom tabletom paracetamola.

panadol-extra-tablete

Panadol® Extra

Uklonite

Glavobolje, Bol u leđima, Zubobolja, 
Gripa i prehlada, 
Dismenoreja

Tablete

12+
godina

2 djelatne tvari čine ga učinkovitijim od standardnih tableta paracetamola.

panadol-baby

Panadol® Baby

Uklonite

Gripa i prehlada

Sirup

2+
mjesec

Oralna suspenzija s okusom jagode za snižavanje visoke tjelesne temperature kod djece od 2 mjeseca starosti.

PANADOL MIGRÉNA

PANADOL MIGRÉNA

ZOSILNENÁ ÚĽAVA OD MIGRÉNY DO 30 MINÚT
vďaka obsahu 2 látok proti bolesti a kofeínu pre posilnenie účinku

Panadol Migréna obsahuje tri liečivá:
kyselinu acetylsalicylovú 250 mg, paracetamol 250 mg, kofeín 65 mg v jednej tablete.

  • Kyselina acetylsalicylová zmierňuje bolesť aj zápal a znižuje horúčku,
  • Paracetamol zmierňuje bolesť a znižuje horúčku,
  • Kofeín je mierne povzbudzujúca látka a zvyšuje účinok kyseliny acetylsalicylovej a paracetamolu.

Panadol Migréna je indikovaný dospelým na akútnu liečbu bolestí hlavy a záchvatov migrény s aurou alebo bez aury. Panadol Migréna uľavuje aj od príznakov migrény ako sú: bolesť hlavy, nevoľnosť, precitlivenosť na svetlo a zvuk a funkčné postihnutie (stupeň neschopnosti vykonávať bežné denné činnosti). Od 18 rokov.

Pozorne si prečítajte príbalovú informáciu a konzultujte s lekárom alebo lekárnikom. Panadol Migréna filmom obalené tablety je liek na vnútorné užitie.